Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një incident i çuditshëm ka ndodhur në qiellin e Denver në Colorado, ku një Objekt Fluturimi i pa Identifikuar, gati u përplas në ajër me një avion civil.
Momentet e “fërkimit” të komentuara nga piloti i avionit civil, janë bërë publike dhe tregojnë rrezikun që iu kanos anionit civil nga ky shkëmbim i rrezikshëm në ajër me Objektin e pa Identifikuar Fluturues, ose siç ai quhet ndryshe UFO.

Ndërkohë televizioni i ka kushtuar këtij incidenti një reportazh specifik ku në të u përfshinë shumë specialist të aeronautikës dhe studiues UFO-sh, të cilët dhanë opsionet e tyre rreth kësaj ngjarje.
Incidenti i çuditshëm, por tepër i rrezikshëm, u shënua ditën e hënë më 14/05/2012 në qiellin e Denver në Coloroado./albobserver/

Video e televizionit dhe reportazhi ti tyre rreth këtij incidenti, ndiqeni atë:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons