Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Logjika e nje femre prej Tue 15 May 2012, 17:45

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

thoni pastaj qe femrat nuk din te llogjikojn


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Logjika e nje femre prej Tue 15 May 2012, 17:47

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Eshte te luajne duke gjetur me shume te dashur......

3 Re: Logjika e nje femre prej Tue 15 May 2012, 17:54

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
logjika e nje femre eshte se gabon duke dashur nje mashkull per jete

4 Re: Logjika e nje femre prej Tue 15 May 2012, 17:56

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
anna shkruajti:logjika e nje femre eshte se gabon duke dashur nje mashkull per jete

ATEHERE DUHET ME SHUME SE NJE MASHKULL NE JETE........SIPAS TEJE

5 Re: Logjika e nje femre prej Tue 15 May 2012, 17:57

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
anna shkruajti:logjika e nje femre eshte se gabon duke dashur nje mashkull per jete

ATEHERE DUHET ME SHUME SE NJE MASHKULL NE JETE........SIPAS TEJE
por meshkujt sot se meriotjne dashurine e femres sepse luajne me te

6 Re: Logjika e nje femre prej Tue 15 May 2012, 18:01

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
anna shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
anna shkruajti:logjika e nje femre eshte se gabon duke dashur nje mashkull per jete

ATEHERE DUHET ME SHUME SE NJE MASHKULL NE JETE........SIPAS TEJE
por meshkujt sot se meriotjne dashurine e femres sepse luajne me te

Keshtu mendon ti.....

7 Re: Logjika e nje femre prej Tue 15 May 2012, 18:01

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
anna shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
anna shkruajti:logjika e nje femre eshte se gabon duke dashur nje mashkull per jete

ATEHERE DUHET ME SHUME SE NJE MASHKULL NE JETE........SIPAS TEJE
por meshkujt sot se meriotjne dashurine e femres sepse luajne me te

Keshtu mendon ti.....
por jo te gjithe ne kete thes bej edhe perjashtime

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons