Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ka muaj që rok grupi “Elita 5” kanë nisur punën intensive në albumin e ri, i cili do të ketë këngë mjaft të zgjedhura dhe të përgatitura në mënyrë profesionale.

Mirëpo para albumit "Elita 5" ka vendosur që tani në këtë sezon të hedh në treg një singël të ri të shoqëruar bashkë me videoklip. Sipas Arif Zyberit videoklipi i singlit të ri do të realizohet në Shkup me produksionin “Fabrika”.

“Edhe pse jemi duke punuar intensivisht në album, kemi vendosur që para tij të publikojmë një këngë të re verore bashkë me klip. Një këngë ritmike dhe shumë e veçantë, presim që gjatë këtyre ditëve ta titullojmë këngën dhe brenda pak javësh ta hedhim në treg”, shprehet ai.

Arifi nuk e mohon faktin se tani Elitën 5 e pret një verë mjaftë e nxehtë dhe me shumë angazhime, por si çdo herë tjetër edhe këtë vit ata do të mundohem t`ia dalin.

“Albumi i ri do jetë një album shumë i mirë dhe me një kualitet që nuk është parë në trojet shqiptare. Përveç albumit kemi shumë të përgatitur sepse na pret një verë shumë e lodhshme pasi që kemi të kontraktuara shumë koncerte në gjithë trojet shqiptare”, shprehet në fund Arifi.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
gjall qenka kto ri?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons