Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 KHC sulmon mbi 30 faqe ruse prej Sun 13 May 2012, 11:26

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Duket se nuk kanë të ndalur sulmet e hakerave shqiptarë kundër faqeve ruse.

Grupi Kosova Hackers Crew (KHC) ka sulmuar sot disa faqe të rëndësishme ruse, mes tyre edhe faqe bankash duke i hakuar dhe vendosur logon e tyre në faqet kryesore të shoqëruar me shprehjen “Nëse jeni kundër diçkaje, atëherë duhet të jeni gati për pasojat”.

Hakerat e grupit KHC kanë njoftuar për Portalin LiveAlb.com se ata kanë arritur të marrin edhe të dhëna të kartelave të klientëve të bankave të hakuara, duke shtuar se nuk kanë ndërmend të keqpërdorin këto të dhëna.

Sajtet janë hakuar nga antarët e KHC me nofkat UnikHacker, AcK3rMan, bLacKc00d3R, MuLTi-Acidi dhe aLphabeT. (202)


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: KHC sulmon mbi 30 faqe ruse prej Fri 22 Feb 2013, 13:11

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa mir jua paskan booooo yyyyyyyyyyyyyyyyyyy ec tvdeksha


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3 Re: KHC sulmon mbi 30 faqe ruse prej Fri 22 Feb 2013, 17:15

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons