Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një sondazh i Meredith Parents Network zbulon një fakt që burrat duhet t’i shqetësojë…12 përqind e grave në Amerikë përdorin telefonin celular gjatë seksit. Sipas sondazhi më të fiksuara pas celularit gjatë kryerjes së aktit seksual janë kryesisht mamatë nga mosha 18 deri në 35 vjeç. Megjithatë sondazhi nuk ka sqaruar nëse këto “mamatë e mijëvjeçarit të ri ” e përdorin celularin për të telefonuar, për të shkruar mesazhe, për Facebook apo për të shkrepur foto gjatë momenteve intime.

Sipas kompanisë që realizoi sondazhin kjo tashmë është evidente pas nuk ka pjesë të jetës që është e lirë nga teknilogjia. Megjithatë nëse e përdorin për të regjistruar momente intime kjo mund të bëhet më vonë një problem… Kështu së paku ka ndodhur me anëtaren e jurisë së X Factor në Britani, Tulisa Contostavlos, që u detyrua të pengojë publikimin e momenteve të saj intime me të dashurin, pamje të cilat ishin vjedhur dhe rrezikonin të përfundonin në internet.

Një tjetër e dhënë interesante e sondazhit është se 21 përqind e grave përdorin celularin edhe kur janë në banjo.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons