Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Gruaja e një kapiteni të ushtrisë amerikane, që vdiq ndërsa ishte duke folur me të në Skype, thotë se ka parë një vrimë plumbi në dollapin pas tij, në momentin që ai u shemb.

Një zëdhënës i ushtrisë megjithatë thotë se Bruce Kevin Clark vdiq për shkaqe natyrore, ndërkohë që po shërbente në Afganistan.

Zonja Clark ishte në El Paso, Teksas, ndërsa po fliste me burrin, që i vdiq përpara kameras. Për dy orë ajo tentoi që të kontaktonte kolegët e burrit të saj për ta ndihmuar.

Më në fund dy vetë nga personeli i ushtrisë hynë në dhomën e kapitenit Clark dhe i kontrolluan pulsin. Megjithatë zonja Clark thotë se nuk i thanë se çfarë i kishte ndodhur të shoqit.

Ajo thotë se vendosi të bëjë publik faktin e plumbit për të nderuar të shoqin.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons