Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Trupat paraushtarake në Indi bien pre e sulmit nga… bletët

Të paktën 19 trupa paraushtarakë indianë janë pickuar rëndshëm nga bletët ndërkohë që po kryenin një operacion kundër rebelëve maoistë.

Trupat po pastronin pyjet e dendura kur u sulmuan. Katër prej ushtarëve janë në gjendje shumë të rëndë, bëri të ditur policia. Ata janë shtruar në spitalin rajonal.

Sipas BBC, kjo zonë është skenë e përplasjeve të ashpra mes ushtrisë dhe rebelëve maoistë.

Insektet dhe reptilët janë problem i madh për forcat e sigurisë që dërgohen për të luftuar rebelët.

Mendohet se malaria dhe insektet vrasin po aq personel sigurie sa edhe rebelët maoistë.

India ka dërguar dhjetëra mijëra trupa kundër rebelëve, që thonë se po luftojnë për të drejtat e fiseve indigjene dhe fshatarëve të varfër, që janë neglizhuar nga qeveria.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons