Forumi Kuq E Zi
Kjo krijesë unikale po çudit tërë botën (VIDEO) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kjo krijesë unikale po çudit tërë botën (VIDEO) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kjo krijesë unikale po çudit tërë botën (VIDEO) 305564_423075187717355_236304299727779_1441045_1987387058_n
Kjo krijesë unikale po çudit tërë botën (VIDEO)

Një xhirim ku shihet një krijesë të çuditshme, për të cilën nuk dihet nëse është gjallesë deti apo ndonjë objekt, është lansuar në internet dhe ka zgjuar mjaft kureshtje.

Kamerat e kompanisë për shpime nënujore, “Oceaneering”, në thellësitë detare kanë xhiruar një masë të pazakontë, e cila nuk u ngjan gjallesave të njohura deri më tani.

Disa nga komentuesit në YouTube thonë se bëhet fjalë për ndonjë lloj meduze, ndërsa ka të tillë që flasin për krijesë jashtëtokësore. Ndërkaq, të tretët pohojnë se është placentë balene.

Ka të tillë që kanë bërë edhe shaka, ndërsa njëra prej tyre është se çfarëdo të jetë “së shpejti Lady Gaga do ta bëjë një fustan nga ajo”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do e shoh me von se neti ktu tek unn esht i dobet andaj se shoh dottt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons