Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Tuneli i Dashurisë prej Sat 12 May 2012, 19:44

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
India ka Taj Mahal-in, Parisi është qyteti i dashurisë, kurse Ukraina ka këtë “Tunel të Dashurisë”, kaq të mrekullueshëm.

Tuneli në fakt është pjesë e një linje hekurudhore.

Por në momentet kur treni nuk kalon, ai është një vend fantastik për të dashuruarit. Është tre kilometra i gjatë dhe është pjesë e një hekurudhe private që lidh një fabrikë fibrash me qytetin Klevan. Tre herë në ditë vagonët transportojnë dru për në fabrikë.

Në pranverë tuneli bëhet shumë i bukur pasi çelin gjethet.

Thuhet se të rinjtë që shprehin një dëshirë aty dhe janë të sinqertë në dashurinë e tyre, ajo u bëhet realitet.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Tuneli i Dashurisë prej Fri 08 Mar 2013, 12:06

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa gjo e bukur do jet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3 Re: Tuneli i Dashurisë prej Fri 08 Mar 2013, 17:09

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
te ndertonim edhe ne nje te tille

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons