Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Mëson se ishte shtatzënë 5 orë para lindjes

Amanda Prentice prej vitesh ishte lutur që ajo dhe burri i saj të bëheshin me fëmijë, por ajo asnjëherë nuk e pati mundësinë për të ndjerë emocionin e një rezultati pozitiv të testit të shtatzënisë. Pas katër vitesh betejë me fatin e saj si një e shterpë, papritmas një ditë ajo zgjua dhe solli në jetë një vajzë, atë vajzë që prej muajsh nuk e dinte se po e mbante në barkun e saj.
Sipas burimeve të WSMV-Tv, Amanda ngeli shtatzënë pa e ditur dhe pa ndjerë asnjë ndryshim gjatë afërsisht 9 muajve të shtatzënisë së saj. Ajo nuk kishte ndjerë asnjë ndryshim në trupin e saj derisa papritmas e kapluan krizat e lindjes dhe bashkëshorti i saj e shoqëroi menjëherë në spital, duke mos e ditur që shumë shpejt do të bëheshin prindër.

Pas disa problemeve me presionin e gjakut, Amanda humbi ndjenjat dhe atëherë familja e saj mësoi lajmin e pazbuluar. Për shkak të komplikacioneve të barrës, doktorët kryen një ndërhyrje kirurgjikale mbas pesë orësh për të sjellë në jetë shëndoshë e mirë foshnjën e saj. Pasi fitoi vetëdijen mbas dy ditësh, ajo mbeti gati e shokuar kur mori vesh se ishte bërë nënë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons