Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Pasuesin e Chavez-it do e vrisnin me … fjalëkryq

Një person, që merret me përgatitjen e fjalëkryqeve në një gazetë në Venezuelë, është marrë në pyetje nga shërbimet sekrete pasi dyshohet se në një nga fjalëkryqet e tij ka fshehur një kod për vrasje.

Neptali Segovia është akuzuar nga një gazetar i televizionit shtetëror se në fjalëkryqin e tij ka përfshirë fjalët “vrasje” dhe “Adan”. Sipas gazetarit pro- qeveritar, ai synon që të vritet Adan Chavez, që është vëllai i Hugo Chavez, dhe që shihet gjerësisht si pasuesi i tij. Adan është guvernator i shtetit Barinas. Hugo Chavez po lufton me kancerin, por edhe pse duket optimist, ka të dhëna se sëmundja është më e keqe nga sa thuhet zyrtarisht.

Tensioni përpara zgjedhjeve presidenciale të tetorit është në rritje. Këto akuza e faktojnë diçka të tillë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons