Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Lëshohet një dekret me vdekje për rapper-in iranian

Kënga e tij ka zemëruar ajatollahët. Një klerik iranian, i quajtur Ali Safi- Golpajegani, ka lëshuar një dekret vdekjeje kundër rapper-it iranian, Shahin Najafi, që jeton në Këln të Gjermanisë.

Ajatollahu i madh e akuzon muzikantin se në këngën e tij “Imam Naghi” ka fyer dhjetë profetët e myslimanëve shiitë.

Me anë të dekretit u bëhet thirrje jo vetëm shiitëve, por të gjithë myslimanëve, që të vrasin këtë person dhe “ta dërgojnë përgjithmonë në ferr”.

Najafi thotë se ka anuluar disa koncerte në Europë dhe tani i duhet të fshihet sepse ka frikë se do vritet. Policia e ka marrë në mbrojtje.

I fundit dekret vdekje i një ajatollahi iranian ishte ai kundër autorit britanik Salman Rushdie për veprën e tij “Vargjet Satanike”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons