Forumi Kuq E Zi
Shfletuesi privat i Google. Mbroni privatësinë tuaj me Incognito Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Shfletuesi privat i Google. Mbroni privatësinë tuaj me Incognito Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Shfletuesi privat i Google. Mbroni privatësinë tuaj me Incognito Mbroni-privacine-tuaj-me-goolge-incognito-mode-ctrl-shift-N
Metoda Privacy ose “shfletimi privat”, nganjehere e referuar jozyrtarisht si “porn mode”, eshte nje term qe i referohet karakteristikave te privatesise nga browseri Incognito.

Duke folur historikisht, shfletuesit e web-it, ruajne informacione te tilla si historine e shfletimit, imazhe, video dhe tekste brenda ‘cache-se’. Ne te kundert, ‘privacy mode’ mund te aktivizohet ne menyre qe browseri te mos ruaje asnje lloj informacioni gjate kohes se navigimit ne internet. Kjo i lejon personit te navigoje ne web pa regjistruar informacione lokale qe mund te shihen ne nje date te mevonshme. Duhet patur parasysh se kjo metode nuk ofron asnjo mbrojtje privatesie per vec asaj lokale.

Privacy Mode caktivizon ruajtjen e te dhenave ne cookie-s dhe Flash cookies. Logimi ne ID (llogari te ndryshme) ne te njejten kohe, eshte me i thjeshte me Google Chrome Incognito, e cila ju lejon te logoheni me shume se nje here ne te njejten web-faqe.

Google Incognito mund te aktivizohet duke shtypur Ctrl+Shift+N, ne tastjeren tuaj.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons