Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Te mirat e te qenurit djale. prej Fri 11 May 2012, 20:55

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
1. Mund të ulesh me këmbët hapur pa qenë nevoja tu tregosh të tjerëve ç’të brendshme ke veshur
2. Mund të përfundosh të gjithë ushqimin tënd
3. Garazhi është i gjithi për ty
4. Nuk merr përgëzime për çdo masë të vogël inteligjence që tregon
5. Nuk të pyesin një me dy nëse mund t’ua japësh
6. Mund të bësh një dush dhe të jesh gati në 10 minuta
7. Seksi do të thotë kurrë mos u merakos për reputacionin tënd
8. Planet e martesës mund t’i bësh edhe vete, pa ndihmën e gjithë kompanisë
9. Nëse dikush harron të të ftojë, ai ose ajo ende mund të jetë miku juaj
10. Të brendshmet tuaja kushtojnë 10 mijë lek për një paketë me 3 copa brenda
11. Nëse jeni beqar dhe 34 vjeç, askush nuk e vë re
12. Mund të shkruani emrin tuaj në dëborë
13. Çdo pjesë në fytyrën tuaj mbetet me ngjyrën e saj origjinale
14. Çokollata është vetëm një tjetër lloj ushqimi që e hani pa frikë
15. Mund të bëheni president
16. Mund ta shijoni një udhëtim në qetësi edhe pse jeni në sediljen e pasagjerit
17. Lulet mund të ndreqin gjithçka
18. Nuk keni pse të shqetësoheni për ndjenjat e të tjerëve
19. Mendon për seksin 90% të orëve tuaj zgjuar
20. Mund të vishni një këmishë të bardhë në një park ujor
21. Tri palë këpucë janë më shumë se mjaftueshëm
22. Mund të hash një banane pa qenë e nevojshme të të shohin të gjithë
23. Mund të thuash çfarë të duash pa menduar se si do të reagojnë të tjerët
24. Përgatitjet përpara seksit nuk janë të nevojshme
25. Justin Timberlake nuk jeton në universin tuaj
26. Asnjë nuk ndalon së thëni një barsoletë banale kur ju hyni në dhomë
27. Mund ta heqësh bluzën në një ditë të nxehtë
28. Nuk ke pse e sistemon gjithë apartamentin në qoftë se vjen dikush për vizitë
29. Nuk e merr mundimin ta ndalesh një mik në qoftë se atij i ka vajtur mendja për seks
30. Mekanikët e makinave të thonë gjithmonë të vërtetën
31. Nuk ju intereson nëse të tjerët nuk e vërejnë prerjen tuaj të re të flokëve
32. Mund ta shikosh pa problem një program televiziv me një shok pa menduar “është i nxehur me mua që s’më flet?”
33. Nuk i keqinterpreton asnjëherë frazat e pafajshme që kanë në qendër marrëdhënien tënde
34. Nuk ngrihesh asnjëherë me vrull për t’ua futur gjërave me shuplakë
35. Gjithmonë keni të njëjtën gjendje shpirtërore
36. Gjërat depiluese nuk i afrohen asnjë here zonës tuaj nën bark
37. Mund t’i admirosh aktoret sexy pa dashur të kesh ndonjë ngjashmëri me ta
38. Nuk keni pse gjeni një tjetër stacion benzine, edhe pse ajo është e pistë
39. Di të paktën 20 mënyra për të hapur një shishe birrë
40. Nuk keni pse shikoni me endje ëmbëlsirën e të tjerëve
41. Njerëzit nuk të shohin gjoksin kur flet
42. Mund të shkosh pa problem te një mik pa i çuar një dhuratë të vogël
43. Festat e beqarisë varrosin nusen e ardhshme
44. Keni një marrëdhënie normale dhe të shëndetshme me nënën tuaj
45. Mund të blesh prezervativ pa qenë e nevojshme që dyqanxhiu të të imagjinojë lakuriq
46. Nuk ke pse shtiresh sikur do të freskohesh që të vesh në banjë
47. Një ditë do të plakesh dhe e pranon
48. Në qoftë se një djalë vjen në një feste i veshur si ti, ai mund të bëhet shoku juaj më i mirë
49. Një gromësimë është diçka normale
50. Nuk ke pse i mban mend ditëlindjet e të gjithëve


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Te mirat e te qenurit djale. prej Fri 22 Mar 2013, 06:31

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
pse dreqin su bonna qunn?aahahhaah


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons