Forumi Kuq E Zi
Horoskopi I Seksit – Sa Të Zjarrtë Jemi Sipas Shenjës Zodiakale Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Horoskopi I Seksit – Sa Të Zjarrtë Jemi Sipas Shenjës Zodiakale Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dashi

Të sunduar nga Marsi, të lindurit e kësaj shenje janë të vrullshëm dhe plot pasion. Gjithashtu në erotikë, janë të bollshëm, të guximshëm, por nganjëherë edhe të pamatur. Meshkujt janë shpesh shumë burrërorë, por kanë pak sukses me seksin e kundërt. Ndërsa femrat janë mjaft të pavarur dhe disi “mashkullore”. Në përgjithësi një shenjë që i përket aventurave të reja dhe përvojave me bollëk.

Demi

Shumë konservatorë dhe mjaft besnikë, ata që i përkasin kësaj shenje janë shumë estetikë dhe kanë dëshira të forta që tentojnë për t’i kontrolluar në sajë të aftësisë së madhe të tyre të vetë-kontrollit dhe kujdesit. Duken të ngadalshëm dhe të durueshëm, madje edhe “dembelë” në shtrat e jo shumë të guximshëm. Gratë zakonisht duken mjaft femërore për forcën dhe stabilitetin në marrëdhëniet që krijojnë.

Binjakët

Ata që i përkasin kësaj shenje kanë mendje dhe fantazi për të dashur një person tjetër. Shumë të frymëzuar nga pasioni, janë shpesh edhe shumë të paqëndrueshëm dhe disi të rrëshqitshëm dhe të pasigurt. Kjo shenjë shpesh e shqetësuar, bie në dashuri platonike. Pasi e ka vendosur, megjithatë, se kë do të ketë të dashur, bëhet më e gjallë dhe e shkëlqyer, misterioze dhe sensuale.
Gaforrja

Të lindurit në këtë shenjë është e thënë të jenë shumë të ëmbël, të ndjeshëm dhe romantikë, e kjo është e vërtetë. Ata prapa pamjes misterioze dhe elegante që kanë shpesh, në realitet janë shumë sensualë dhe pasionantë. Kanë një instinkt të fortë seksual dhe shumë të rafinuar. E zgjedhin me shumë kujdes të dashurën.

Luani

Shumë i fortë dhe i guximshëm, mbreti i Pyjeve ka një shije të mirë dhe është shumë i kërkuar në shtrat. I guximshëm e në të njëjtën kohë edhe kurajoz. Jashtëzakonisht i pasionuar dhe konservator, i lidhur me familjen në një moshë të re si, ai bëhet jo vetëm besnik, por edhe shumë xheloz dhe egoist. Seksualisht gjithmonë në kërkim të stimujve të rinj dhe përvojave të zjarrta, si natyra e tij.

Virgjëresha

Kjo është një nga shenjat edhe më problematike në nivel erotik. Pasi frenohet shumë nga natyra selektive që ka. Shumë kritike dhe seksuale, virgjëresha do shumë kohë para se të mendojë të bëjë seks me dikë. Do që atmosfera të jetë e bukur, dialogu gjithashtu dhe kërkon stimulim intelektual në shtrat.


Peshorja

Të lindurit në këtë shenjë janë të sofistikuar dhe sensualë në shtrat. Të butë dhe diplomatikë, ata vlerësojnë bukurinë dhe klasin, madje edhe në nivel erotik. Një përzierje e krijimtarisë dhe intelektualizmit, e cila është tipike te shenjat e ajrit, e shfaq këtë shenjë të ndjeshme dhe të dashur, kërkon shumë përsosmëri edhe në erotikë.

Akrepi

Shumë i pasionuar, shenjë e famshme për këtë, është krejtësisht e paparashikueshme, emocionale, posesive dhe me një erotikë misterioze. Për Akrepin, kjo e fundit është thelbësore. Shumë e ndjeshme, shumë drastike dhe autoritare, e dominuar nga Marsi dhe Plutoni, një përzierje e kureshtjes dhe besimit, guxim dhe druajtjes. Ushtron një magjepsje të madhe në lidhje me seksin e kundërt.

Shigjetari

Të lindurit në këtë shenjë pëlqejnë të eksperimentojnë seksualisht, dhe në qoftë se janë mërzitur, befas ikin sa më shpejt të jetë e mundur. Sunduar nga Jupiteri, është shenjë bujare dhe me iniciativë, por vetëm nëse është i interesuar dhe i motivuar nga një kuriozitet i fortë intelektual. Shpirtëror, por aventuresk dhe impulsiv, si shenjë është kontradiktore, dhe shpesh jo tolerante.

Bricjapi

Me pasion rigoroz dhe në dukje të veçuar. E fshehin Erosin, por janë gati të bëjnë gjithçka për të. Bricjapi në përgjithësi dominohet nga të kundërtat. Ai është i ngadalshëm dhe përfshihet me vështirësi në lidhje erotike. Por kur kjo ndodh, atëherë kjo shenjë është e aftë për shpërthime të mëdha dhe të papritura pasionante.
Ujori

Shumë origjinalë dhe definitivisht të paparashikuar. Të tilla janë shenjat e ajrit zakonisht. Ujori ka nevojë për nxitje intelektuale, situata të paparashikueshme dhe të ndryshme nga e zakonshme për ta lënë veten në krahët e Erosit. Rebelë dhe anti-konformistë, gjithmonë duhet të ruajë pavarësinë e tyre dhe shpesh, në qoftë se ata ndjehen të shtypur nga partneri, priren t’i ikin. Janë me fantazi moment çdo moment të jetës dhe gjithashtu në fushën e shijet erotike.
Peshku

Shumë i ndjeshëm, romantik dhe sensual, si të gjitha shenjat e ujit. Të lindurit e kësaj shenje, janë intuitivë dhe shumë të pasionuar e të dashur. Sentimentalë dhe me shumë humor, por të rezervuar kanë një kuriozitet të fortë seksuale. Pak flegmatikë dhe të hutuar, shpesh janë shumë të fshehtë dhe të vështirë për t’u kuptuar. Çiftet me ta janë shumë magnetikë dhe elegantë në erotikë. Nuk ka gjasa që të jenë vulgarë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
Bricjapi

Me pasion rigoroz dhe në dukje të veçuar. E fshehin Erosin, por janë gati të bëjnë gjithçka për të. Bricjapi në përgjithësi dominohet nga të kundërtat. Ai është i ngadalshëm dhe përfshihet me vështirësi në lidhje erotike. Por kur kjo ndodh, atëherë kjo shenjë është e aftë për shpërthime të mëdha dhe të papritura pasionante.

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Luani

Shumë i fortë dhe i guximshëm, mbreti i Pyjeve ka një shije të mirë dhe është shumë i kërkuar në shtrat. I guximshëm e në të njëjtën kohë edhe kurajoz. Jashtëzakonisht i pasionuar dhe konservator, i lidhur me familjen në një moshë të re si, ai bëhet jo vetëm besnik, por edhe shumë xheloz dhe egoist. Seksualisht gjithmonë në kërkim të stimujve të rinj dhe përvojave të zjarrta, si natyra e tij.

Jo Po Flisni Po Deshet Horoskopi I Seksit – Sa Të Zjarrtë Jemi Sipas Shenjës Zodiakale 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
uouuu sa super e paskam a****** un


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
Horoskopi I Seksit – Sa Të Zjarrtë Jemi Sipas Shenjës Zodiakale 1416650876 Horoskopi I Seksit – Sa Të Zjarrtë Jemi Sipas Shenjës Zodiakale 1416650876 Horoskopi I Seksit – Sa Të Zjarrtë Jemi Sipas Shenjës Zodiakale 1416650876 Horoskopi I Seksit – Sa Të Zjarrtë Jemi Sipas Shenjës Zodiakale 1416650876 Horoskopi I Seksit – Sa Të Zjarrtë Jemi Sipas Shenjës Zodiakale 1416650876 Horoskopi I Seksit – Sa Të Zjarrtë Jemi Sipas Shenjës Zodiakale 1416650876
@$EB@$TJ@N shkruajti:Luani

Shumë i fortë dhe i guximshëm, mbreti i Pyjeve ka një shije të mirë dhe është shumë i kërkuar në shtrat. I guximshëm e në të njëjtën kohë edhe kurajoz. Jashtëzakonisht i pasionuar dhe konservator, i lidhur me familjen në një moshë të re si, ai bëhet jo vetëm besnik, por edhe shumë xheloz dhe egoist. Seksualisht gjithmonë në kërkim të stimujve të rinj dhe përvojave të zjarrta, si natyra e tij.

Jo Po Flisni Po Deshet Horoskopi I Seksit – Sa Të Zjarrtë Jemi Sipas Shenjës Zodiakale 1416650876

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Une kam lind me 15 maj cfar shenje kam une? Demi?

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
@Alem shkruajti:Une kam lind me 15 maj cfar shenje kam une? Demi?
si nuk e ditke cfare shenje je??/

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
@Alem shkruajti:Une kam lind me 15 maj cfar shenje kam une? Demi?
Alem je shenja e Demit


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
Demi

Shumë konservatorë dhe mjaft besnikë, ata që i përkasin kësaj shenje janë shumë estetikë dhe kanë dëshira të forta që tentojnë për t’i kontrolluar në sajë të aftësisë së madhe të tyre të vetë-kontrollit dhe kujdesit. Duken të ngadalshëm dhe të durueshëm, madje edhe “dembelë” në shtrat e jo shumë të guximshëm. Gratë zakonisht duken mjaft femërore për forcën dhe stabilitetin në marrëdhëniet që krijojnë.


P.S ky eshte alemi

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Gaforrja

Të lindurit në këtë shenjë është e thënë të jenë shumë
të ëmbël, të ndjeshëm dhe romantikë, e kjo është e vërtetë. Ata prapa
pamjes misterioze dhe elegante që kanë shpesh, në realitet janë shumë
sensualë dhe pasionantë. Kanë një instinkt të fortë seksual dhe shumë të
rafinuar. E zgjedhin me shumë kujdes të dashurën.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons