Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Vesa së shpejti me "hit-veror" prej Thu 10 May 2012, 22:16

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Këngëtarja kosovare ka njoftuar se së shpejti do vijë me një këngë të re, që do jetë e përshtatshme për stinën e verës.

“Sapo kam përfunduar një këngë timen më të re që do të jetë një këngë shumë ritmike dhe verore. Shpresoj që shumë shpejt të realizoj edhe videoklipin e këngës”, ka thënë Vesa.

Vesa prej disa muajsh është pjesë e jurisë në ‘X Factor” në Shqipëri, dhe siç duket edhe në këtë fushë ka një befasi.

"Këtë të diel do të më shihni duke performuar live në skenën e superspektaklit ‘X-Factor’ ku, në fakt unë jam pjesë e jurisë çdo javë”. “Pas performancës sime në X-Factor një javë më pas do të jem në qytetin e Vlorës ku do të performoj në një koncert për të gjithë fansat e mi atje”, ka deklaruar Vesa.

Vesa vitet e fundit është spikatur si një këngëtare që di të sjellë hite verore.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Vesa së shpejti me "hit-veror" prej Fri 22 Mar 2013, 06:27

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhh vessa vessa thon se osht e mir ku i dihet ka dal zonni


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons