Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nuk mund të jetë vetëm fat…?! prej Wed 09 May 2012, 19:37

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ajo që u ka ndodhur një grupi alpinistësh është padyshim një mrekulli…. Ndërsa po tentonin të ngjiteshin në një nga majat më të rrezikshme në botë, në Nepal, një ortek u shkëput nga maja dhe po vinte drejt tyre. Megjithatë grupi i përbërë nga dy meksikanë dhe dy guidat e tyre, shpëtuan pa problem duke u strehuar poshtë një mburoje prej akulli. Për më tepër ata vijuan më pas ngjitjen në majën që është e dhjeta më e larta në botë. Në total 153 njerëz e kanë ngjitur, ndërkohë që 58 persona janë vrarë duke tentuar të ngjiten.
Fotot që nuk kanë nevojë për koment janë realizuar nga një fotograf turk, që ishte në zonë në atë moment, me një tjetër grup alpinistësh./albobserver/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Nuk mund të jetë vetëm fat…?! prej Fri 22 Mar 2013, 06:26

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh zoti fati ehh cfati paskan pass se ndryshe do ikshin tek tshumtit


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons