Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nje çift ne Kembrixh, Ontario ka fotografuar nje objekt te çuditshem fluturues reth pjeses se siperme te nje reje.

Kjo ndodhi eshte pasqyruar menjehere nga MUFON, “The Mutual UFO Network” . Sipas raportit burri kishte telefonuar gruan e tij per te dale jashte dhe per te filmuar rete e medha te stuhise qe po afronte. Ajo mori aparatin dhe shkrepi disa fotografi, ne te cilat nuk vuri re asgje te pazakonte deri ne momentin kur i transferoi per ti pare ne nje format me te madh ne kompjuter.

“Ne nuk pame dhe nuk degjuam asgje te pazakonte, deri ne momentin qe i transefruam fotografite ne PC,” tha ajo. “Une kam shkrepur reth 5- 10.000 fotografi me kete aparat dhe kurre nuk kam pare dicka te tille. Mund te identifikoj nese eshte nje keqfunksionim apo difekt i aparatit fotografik qe mund te shkaktoje ndonje anomali. gjiurmet prapa objektit mund te tregojne se ka qene ne levizje dhe duke fluturuar shume shpejt, per tu pare me sy te lire.”

Ne Kembrixh, nje çift raportoi te kishte fotografuar nje UFO ne forme piramide duke levizur me shpejtesi me 3 Maj te 2012.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons