Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Igor Vovkovinski është burri më i gjatë në SHBA, i cili prej vitesh lufton me një problem: nuk gjen dot këpucë të numrit të tij. Ai është 2 metra dhe 23 cm dhe ka një numër këpuce që varion nga 56 deri në 64.

Për shkak të problemeve për të gjetur një veshje të duhur për këmbët e tij, ai është detyruar të kryejë më kot plot 7 ndërhyrje kirurgjikale për të zgjidhur problemet e shkaktuara nga këpucët e papërshtatshme. “Këto vitet e fundit kanë qenë vërtet makth – tregon ai -. Më kanë shndërruar në një të burgosur në shtëpinë time, pasi s’mund të shkoj askund me këpucë që më shkaktojnë dhembje”.

Kompania “Reebok” ka mirëpritur mesazhin e Igor dhe ka nisur të prodhojë një palë këpucë të veçanta, enkas për të dhe kosto e të cilave varion nga 12 deri në 20 mijë dollarë. Duket se do të duhen 6 javë përpara se të përfundohet e gjithë puna me sukses. Atëherë po, që Igor do të ketë mundësi të ecë normalisht.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons