Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Shkrepëtima e godet mes kembeve, spanjollit i digjen testikujt


Një 53-vjeç ka mbetur viktimë e një shkreptime, që e ka përfshirë, duke përshkruar të gjithë trupin e tij. Deri këtu s’ka asgjë të çuditshme, por është e nevojshme të shtohet se shkreptima në fjalë e ka goditur sidomos në organin e tij gjenital, për t’i “dalë” më pas nga këmba... Historia ka ndodhur në Madrid, ku burri duket se ka mbijetuar, por "hallatet" i janë djegur nga shkundja elektrike.

53-vjeçari mësohet se po ecte në jë rrugë të periferisë së kryeqytetit spanjoll, kur në një farë pike, shkreptima e ka goditur duke e lënë në tokë pa ndjenja. I biri, i cili ishte me të në momentin e incidentit, telefonoi ndihmën e shpejtë në kohë, për të kuruar dëmet e pësuara. Më pas, burri u dërgua në spital dhe iu nënshtrua një serie analizash, për të verifikuar praninë e dëmeve të brendshme. Ka rezultuar pa asnjë problem fizik, nervoz, apo cerebral. E vetmja avari ishte ajo në testikuj, ndonëse të paktën s'vdiq.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons