Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Njeriu më i gjatë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është vënë në kërkim të fondeve për blerjen e këpucëve.
Kjo është historia e pazakontë e 29-vjeçarit Igor Vovkovinksiy, me origjinë nga Ukraina por që nga mosha 7-vjeçare jeton nga Shtetet e Bashkuara, kur u transferua për t’u kuruar nga “gjigantizmi”.
Ai është i gjatë 2 metër e 40 centimetër dhe numri i përshtatshëm i këpucës për të është 56. 29-vjeçari thotë se këtë numër nuk e gjen dot në treg, ndaj ka nevojë për prodhim të posaçëm të tyre. Deri më tani ka vepruar në këtë mënyrë mbi 20 herë, por që i kanë kushtuar në total plot 20 mijë dollarë.
Vovkovinksiy në fëmijëri vuante nga sëmundja e “gjigantizmit” (rritja e pakontrolluar e organizmit) e për këtë në moshën 7-vjeçare, kur ishte i gjatë 1 metër e 80 centimetër, udhëtoi drejt Minesotas të Shteteve të Bashkuara për të ndaluar rritjen.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons