Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Lind në Brazil….bebja 27cm (fotot) prej Sun 06 May 2012, 21:24

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kjo bebe që tanimë quhet Carolina Terzis mbijetoi në një mënyrë të jashtëzakonshme pasi lindi katër muaj përpara kohës së parashikuar. Kjo bebe rezulton të jetë më e vogla në Brazil që ka arritur të mbijetojë ndërsa është vetëm 27 centimetra i gjatë. Nëna e saj 32 vjeçare Alexandra lindi në nëntor fëmijën dhe vetëm tanimë ju bë e mundur që ta nxirrte nga spitali për ta dërguar në shtëpi. Vajza Carolina shpëtoi me ndihmën e doktorëve në spitalin Vila Da Serra në afërsi të Nova Limas në shtetin e Minas Gerais.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons