Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 7]


1 Zemra ime i perket ..... prej Sun 06 May 2012, 20:01

Vizitor

avatar
Vizitor
First topic message reminder :

E imja...se di as vete me se kujt...jetes... mua...vdekjes ..ty

31 Re: Zemra ime i perket ..... prej Mon 06 Aug 2012, 17:34

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Dikujt qe thot se me ka xhan.

32 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 15:54

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
mua dhe vetem mua

33 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 16:07

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Ti egoiste,jepja mon dikujt se i cmende njerzit.

34 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 16:10

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Ti egoiste,jepja mon dikujt se i cmende njerzit.
pse kush eshte ofruar dhe nuk ia kam dhene?

35 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 16:26

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
po nuk e di une se kush, po ti jepja dikujt i thuaj zemra ime ta kam fal ty.

Zemra ime i perket asaje qe nuk me le te mendoj ne gje tjeter vetem ne te.

36 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 16:29

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po nuk e di une se kush, po ti jepja dikujt i thuaj zemra ime ta kam fal ty.

Zemra ime i perket asaje qe nuk me le te mendoj ne gje tjeter vetem ne te.
po su ofrua ai vete se bej une dicka te tille

37 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 16:43

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
ne kete shekull nuk ka rendesi kush shkon tek kush.Nje lloje eshte.

38 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 16:44

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
anes dhe vetem asaj

39 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 16:45

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Keq valla.

40 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 16:53

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
anes

41 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 17:07

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Nuk ta ka dhene perndia ta mbash per vehte ti egoiste.

42 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 17:08

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Nuk ta ka dhene perndia ta mbash per vehte ti egoiste.
per vete do ta mbaj ke gje ti?

43 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 17:11

Juventini

avatar
i/e perjashtuar
i/e perjashtuar
i perket dikujt qe e mban gjithmon afer

44 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 17:12

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
anes

45 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 17:14

Juventini

avatar
i/e perjashtuar
i/e perjashtuar
nje engjulli

46 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 18:06

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Vetem asaj ..........

47 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 20:20

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
anes

48 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 20:22

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Vetem asaj qe e kam shume larg dhe me gjeg malli per te....... 3333

49 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 20:23

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Vetem asaj qe e kam shume larg dhe me gjeg malli per te....... 3333
eh dashuri dashuri

50 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 20:29

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Nuk ta ka dhene perndia ta mbash per vehte ti egoiste.
per vete do ta mbaj ke gje ti?

Po kam. shkel syrin

51 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 20:29

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Nuk ta ka dhene perndia ta mbash per vehte ti egoiste.
per vete do ta mbaj ke gje ti?

Po kam. shkel syrin
cke?

52 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 20:31

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Mos me pyet,jam shume keqe me dobesi zemre.

53 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 20:32

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Mos me pyet,jam shume keqe me dobesi zemre.
thirr doktorreshen te te jap ilacin e saj

54 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 20:34

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Nuk e di a kan ilace keto italianet ketu per zemren time.

55 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 20:35

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Nuk e di a kan ilace keto italianet ketu per zemren time.
kerko se do e gjesh

56 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 20:37

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Nuk me ndihmon ti keshtu mua.Shiko si rreh zemra ime. shkel syrin

57 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 20:44

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Nuk me ndihmon ti keshtu mua.Shiko si rreh zemra ime. shkel syrin
ste ndihmoj dot

58 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 07 Aug 2012, 21:07

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
He moj jepja nje .....sa zemra ke ti uhuuuuu.....jepu te gjitheve nga nje.....

59 Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 10:36

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:He moj jepja nje .....sa zemra ke ti uhuuuuu.....jepu te gjitheve nga nje.....
pse cu be ketu tregu i zemrave...ja shkoni gjeni ndonje ju se ka plot

60 Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 11:00

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
jo moj jo.Tjerve mos u jep zemren, vetem mua Ok?

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons