Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 7 e 7]


1 Zemra ime i perket ..... prej Sun 06 May 2012, 20:01

Vizitor

avatar
Vizitor
First topic message reminder :

E imja...se di as vete me se kujt...jetes... mua...vdekjes ..ty

181 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 27 Apr 2013, 06:05

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
asaj

182 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 11 May 2013, 16:55

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
askujt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

183 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 11 May 2013, 16:57

luani

avatar
Administrator
Administrator
ime me perket vetem mua ,
por aty ke vend edhe ti X

184 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 11 May 2013, 16:58

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
vetem trupit tim


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

185 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 12 May 2013, 04:50

luani

avatar
Administrator
Administrator
vetem mua

186 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 12 May 2013, 15:56

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
askujt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

187 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 14 May 2013, 11:47

luani

avatar
Administrator
Administrator
vetem mua ,kjo nuk do te thot se nuk don zemren tende ...

188 Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 16 May 2013, 15:34

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
askujt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

189 Re: Zemra ime i perket ..... prej Mon 17 Jun 2013, 18:13

luani

avatar
Administrator
Administrator
vetem mua

190 Re: Zemra ime i perket ..... prej Mon 17 Jun 2013, 18:18

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
vetem asaj


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

191 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 18 Jun 2013, 05:20

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
vec mueeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

192 Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 03 Jul 2013, 05:57

Klio

avatar
Moderator
Moderator
vetem atij qe ma don zemra


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 7 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons