Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 5 e 7]


1 Zemra ime i perket ..... prej Sun 06 May 2012, 20:01

Vizitor

avatar
Vizitor
First topic message reminder :

E imja...se di as vete me se kujt...jetes... mua...vdekjes ..ty

121 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 15:03

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
ALENA shkruajti:Askujt

pse moj askujt,a nuk ka djem Ks?

122 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 15:04

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:Askujt

pse moj askujt,a nuk ka djem Ks?
Ka me kamiona bile,,po s'ja jepi


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

123 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 15:06

mace

avatar
Antar Special
Antar Special
nje personi qe e dua shume por jemi shume larg

124 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 18:01

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Oklo,,m'a mori me La pa zemer


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

125 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 18:07

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
ALENA shkruajti:Oklo,,m'a mori me La pa zemer

E moj se per ca kohe do e mbaj deri sa te me merzitet dhe do ta jap prap

126 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 18:09

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:Oklo,,m'a mori me La pa zemer

E moj se per ca kohe do e mbaj deri sa te me merzitet dhe do ta jap prap
Me se dua,,merre pergjithmon


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

127 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 18:11

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:Oklo,,m'a mori me La pa zemer

E moj se per ca kohe do e mbaj deri sa te me merzitet dhe do ta jap prap
Me se dua,,merre pergjithmon

po ce dua per gjithmon moj

128 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 18:20

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:Oklo,,m'a mori me La pa zemer

E moj se per ca kohe do e mbaj deri sa te me merzitet dhe do ta jap prap
Me se dua,,merre pergjithmon

po ce dua per gjithmon moj
Une ngul kemb qe t'a mbash,,vec ruaje se eshte e ndjeshme


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

129 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 18:23

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Ok do e mbaj nqs esht e but

130 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 18:28

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Sa kam qesh


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

131 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 19:36

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Ruhu Alena e mos ja jep atije se do mbatesh pa te.

132 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 25 Aug 2012, 08:32

mace

avatar
Antar Special
Antar Special
dikujt por sduroj dot me keshtu 3333

133 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 25 Aug 2012, 08:49

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Ruhu Alena e mos ja jep atije se do mbatesh pa te.

Po pse nuk e ndimon ti ti japesh tenden

134 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 25 Aug 2012, 13:12

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Ruhu Alena e mos ja jep atije se do mbatesh pa te.

Po pse nuk e ndimon ti ti japesh tenden
Ka alergji ndaj te vetes


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

135 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 25 Sep 2012, 10:34

Capkene

avatar
Princeshe
Princeshe
Njeriut qe do mundet ta bej per vete

136 Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 27 Sep 2012, 16:36

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Dikujt dhe askujt


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

137 Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 27 Sep 2012, 17:52

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Lepurushes time.....

138 Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 27 Sep 2012, 19:28

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
njanes

139 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 28 Sep 2012, 09:58

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Dikujt


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

140 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 28 Sep 2012, 10:00

LoveR

avatar
VIP
VIP
Zemra ime me perket mua . Askujt sja dha .

http://ndjenja.tk/

141 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 28 Sep 2012, 10:01

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Dikujt ne Largesi


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

142 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 28 Sep 2012, 10:04

LoveR

avatar
VIP
VIP
Zemra ime i perket asaj qe arrin ta fitoje

http://ndjenja.tk/

143 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 28 Sep 2012, 10:12

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Atij qe e meriton


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

144 Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 16 Jan 2013, 13:50

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
askujt pervec meje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

145 Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 20 Feb 2013, 22:42

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
A*******s


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

146 Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 20 Feb 2013, 23:33

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
trupit tim

147 Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 21 Feb 2013, 15:33

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
askujtttt vetemm vetes timeeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

148 Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 21 Feb 2013, 19:16

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
trupit tim

149 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 22 Feb 2013, 12:35

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Ajo Dora Vet Anakonda dmthu muuuuuuuuuuu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

150 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 22 Feb 2013, 17:37

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
trupit tim,ja fal kujt te dua

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 5 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons