Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 3 e 4]


1 Te dua kur ,,, prej Sun 06 May 2012, 20:00

Vizitor

avatar
Vizitor
First topic message reminder :

Te dua kur....ku me ben te vuaj te dua akoma me shume.

61 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 15 Aug 2012, 20:16

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:te dua tani te dua me vone te dua ne ender epo te dua se je ne zemren time

Sa per ate te dua ne enderr sjam edha aq dakort un, sepse ne enderr nuk e di cfar ben njeriu
e po une edhe ne enderr e dua

Edi e di

62 Re: Te dua kur ,,, prej Thu 16 Aug 2012, 16:26

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:te dua tani te dua me vone te dua ne ender epo te dua se je ne zemren time

Sa per ate te dua ne enderr sjam edha aq dakort un, sepse ne enderr nuk e di cfar ben njeriu
e po une edhe ne enderr e dua

Edi e di
e ku e di ti?

63 Re: Te dua kur ,,, prej Thu 16 Aug 2012, 17:46

Sadia

avatar
Antare i ri
Antare i ri
Kur me te vertet edhe ti me done mua!Wink

64 Re: Te dua kur ,,, prej Thu 16 Aug 2012, 18:00

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:te dua tani te dua me vone te dua ne ender epo te dua se je ne zemren time

Sa per ate te dua ne enderr sjam edha aq dakort un, sepse ne enderr nuk e di cfar ben njeriu
e po une edhe ne enderr e dua

Edi e di
e ku e di ti?

E pash ne filxhan

65 Re: Te dua kur ,,, prej Thu 16 Aug 2012, 22:07

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
gjithmon


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

66 Re: Te dua kur ,,, prej Fri 17 Aug 2012, 13:30

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
gjithmone te dua zemer

67 Re: Te dua kur ,,, prej Fri 17 Aug 2012, 15:46

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
kur skam ca bej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

68 Re: Te dua kur ,,, prej Fri 17 Aug 2012, 15:49

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:kur skam ca bej

Hahhah edhe un hahha

69 Re: Te dua kur ,,, prej Fri 17 Aug 2012, 17:14

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:gjithmone te dua zemer

70 Re: Te dua kur ,,, prej Fri 17 Aug 2012, 17:28

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:kur skam ca bej

Hahhah edhe un hahha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

71 Re: Te dua kur ,,, prej Sat 18 Aug 2012, 12:42

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
dhe te kam dashur

72 Re: Te dua kur ,,, prej Sat 18 Aug 2012, 15:02

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
gjithmon te dua


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

73 Re: Te dua kur ,,, prej Sun 19 Aug 2012, 06:21

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
kur me do por gjithsesi une gjithmone do te te dua

74 Re: Te dua kur ,,, prej Tue 21 Aug 2012, 20:49

mace

avatar
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:kur me do por gjithsesi une gjithmone do te te dua

75 Re: Te dua kur ,,, prej Tue 21 Aug 2012, 21:03

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Po te me dush nje pellembe do te dua nje pashe..........

76 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 22 Aug 2012, 08:34

mace

avatar
Antar Special
Antar Special
kur me flet

77 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 22 Aug 2012, 16:06

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Kur me shkruan


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

78 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 22 Aug 2012, 18:11

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Kur me do qefi

79 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 22 Aug 2012, 18:47

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Kur kam kohe te mjaftushme


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

80 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 22 Aug 2012, 18:48

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
S'kam ca bej

81 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 22 Aug 2012, 18:50

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Kur me ngritet tensioni


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

82 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 22 Aug 2012, 18:52

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Kur me vete mendja

83 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 22 Aug 2012, 18:53

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Kur je nervoz


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

84 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 22 Aug 2012, 18:54

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Kur kam vap

85 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 22 Aug 2012, 18:55

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Kur vjen tek une,,e Largon vapen


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

86 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 22 Aug 2012, 18:58

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Prit se erdha

Kur ma ka qefi

87 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 22 Aug 2012, 19:08

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Po te pres

Kur m'a ka enda


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

88 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 22 Aug 2012, 19:11

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Deri sa pret?

kur me do

89 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 22 Aug 2012, 19:17

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje ore maksimumi


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

90 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 22 Aug 2012, 19:19

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Behu gati se erdha

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 3 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons