Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 4]


1 Te dua kur ,,, prej Sun 06 May 2012, 20:00

Vizitor

avatar
Vizitor
First topic message reminder :

Te dua kur....ku me ben te vuaj te dua akoma me shume.

31 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 09:36

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Kur flet lirshem

32 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 09:37

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
kur te me drg nje sms

33 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 09:45

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Kur pret dhe nuk merzitesh

34 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 09:45

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
je ketu dhe me ben interesantin

35 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 09:50

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:je ketu dhe me ben interesantin

haah pse po bej interesantin?

36 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 09:53

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:je ketu dhe me ben interesantin

haah pse po bej interesantin?
spo me kthen sms

37 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 09:56

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Ta ktheva, te erdhi?

38 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 10:02

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
po me erdhi

39 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 10:24

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
E kuptun ate qe te them

40 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 10:27

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
me kupton

41 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 13:28

Juventini

avatar
i/e perjashtuar
i/e perjashtuar
gjithmon

42 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 13:35

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
te dua tani te kam dashur qe ne fillim dhe do te te dua deri ne fund

43 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 13:57

Juventini

avatar
i/e perjashtuar
i/e perjashtuar
te dua se je shum e mire

44 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 14:08

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

45 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 14:10

Juventini

avatar
i/e perjashtuar
i/e perjashtuar
kur je pran meje

46 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 14:11

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

47 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 14:12

Juventini

avatar
i/e perjashtuar
i/e perjashtuar
buzeqesh

48 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 30 Jul 2012, 14:23

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

49 Re: Te dua kur ,,, prej Sun 05 Aug 2012, 10:27

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
........edhe kur uk te kam afer.

50 Re: Te dua kur ,,, prej Sun 05 Aug 2012, 10:41

voltisa

avatar
Antare i ri
Antare i ri
te dua kur je vetevetja

51 Re: Te dua kur ,,, prej Sun 05 Aug 2012, 10:48

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Te dua kur me sheh ne sy dhe me thua keto dy fjale....TE DUA....

52 Re: Te dua kur ,,, prej Sun 05 Aug 2012, 11:40

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
gjtihkohes


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

53 Re: Te dua kur ,,, prej Sun 05 Aug 2012, 18:25

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Kur me do qefi

54 Re: Te dua kur ,,, prej Sun 05 Aug 2012, 19:31

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
dua une dhe jo kur do ti

55 Re: Te dua kur ,,, prej Sun 05 Aug 2012, 19:38

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
te dua ne cdo kohe.

56 Re: Te dua kur ,,, prej Sun 05 Aug 2012, 19:49

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
te dua tani te dua me vone te dua ne ender epo te dua se je ne zemren time

57 Re: Te dua kur ,,, prej Mon 06 Aug 2012, 18:08

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Kur kam kohe

58 Re: Te dua kur ,,, prej Tue 07 Aug 2012, 16:02

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:te dua tani te dua me vone te dua ne ender epo te dua se je ne zemren time

59 Re: Te dua kur ,,, prej Tue 07 Aug 2012, 18:53

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:te dua tani te dua me vone te dua ne ender epo te dua se je ne zemren time

Sa per ate te dua ne enderr sjam edha aq dakort un, sepse ne enderr nuk e di cfar ben njeriu

60 Re: Te dua kur ,,, prej Wed 15 Aug 2012, 20:07

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:te dua tani te dua me vone te dua ne ender epo te dua se je ne zemren time

Sa per ate te dua ne enderr sjam edha aq dakort un, sepse ne enderr nuk e di cfar ben njeriu
e po une edhe ne enderr e dua

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons