Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Pse dashuroni? prej Sun 06 May 2012, 19:45

Vizitor

avatar
Vizitor
A mund te na i thoni?

2 Re: Pse dashuroni? prej Sun 06 May 2012, 19:59

Kristi


Antar Special
Antar Special
ska kuptim jeta pa dashuri

3 Re: Pse dashuroni? prej Wed 09 May 2012, 09:51

Vizitor

avatar
Vizitor
Sepse po te mos ishte dashuria,,jeta s'do kishte asnje kuptim

4 Re: Pse dashuroni? prej Mon 11 Jun 2012, 09:06

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Vizitor shkruajti:Sepse po te mos ishte dashuria,,jeta s'do kishte asnje kuptim

http://kuqezi.albanianforum.net

5 Re: Pse dashuroni? prej Mon 11 Jun 2012, 17:33

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
sepse nuk e di


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6 Re: Pse dashuroni? prej Wed 11 Jul 2012, 11:03

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Sepse pa dashuri s'ka jete


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

7 Re: Pse dashuroni? prej Sat 21 Jul 2012, 11:53

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
......sepse eshte gjeja me natyrale ne kete jete.

8 Re: Pse dashuroni? prej Wed 25 Jul 2012, 07:35

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
sepse eshte kenaqesi dhe pa dashuri ska jete

9 Re: Pse dashuroni? prej Fri 27 Jul 2012, 16:27

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
............sepse kush nuk dashuron dhe gabon le ta varosin se gjalli ka thene W. Goethe

10 Re: Pse dashuroni? prej Fri 27 Jul 2012, 18:59

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Sepse e ndjejm... eshte dicka qe e do zemra e do shpirti nuk rri dot pa te

11 Re: Pse dashuroni? prej Sat 19 Jan 2013, 06:12

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
po tmos kisha provu dhimbjen e dashuris...do mdukej jeta shum e bukurr


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons