Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
“Kapet” përbindësh në Prespë i ngjashëm me atë Lochnes

Edhe pse legjendat për shumicën prej nesh nuk janë të vërteta apo nuk merren në konsiderohet, vjen një moment kur aparati fotografik fokuson atë që deri dje të gjithë e konsideronim si fantazi të sëmur, si një legjendë të pa qenë, edhe pse e ardhur nga thellësia e kohës nga gojëdhënat e të parëve dhe pse për “ne” ajo përbën një… apo thënë ne gjuhën e popullit “Gjepur/a”!

Duke marrë shkas nga fotografia e një çifti, në të cilën duket qartë në sfond pas tyre Përbindëshi i Prespës, gjigandi BBC dhe gazetarja Brida Didie, u gjendën liqenin e Prespës përrallore.
Çifti dëshirojë të fotografohej me sfond liqenin e bukur të Prespës dhe peizazhin… magjepsës.
Por, ata u befasuan kur lanë filmin, pasi në fotografi, pirish pas shpinës tyre në sfondin e fotografisë kishin “kapur” Përbindëshin e Prespës, i cili ngjanë me atë Lochnes.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehh ka shum gjera tngjashme ne kett bottt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons