Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Yahoo!, administratori me diplomë falso prej Sat 05 May 2012, 17:19

Vizitor

avatar
Vizitor
Telashe të reja për Yahoo!. Administratori i ri i deleguar, Scott Thompson është akuzuar se ka gënjyer për kurrikulumin e tij, ku thuhej se kishte marrë një diplomë në Kontabilitet dhe Informatikë pranë Stonehill College të Bostonit.

Por universiteti ka ndërprerë dhënien e diplomave për Informatikë që prej vitit 1983, ose katër vjet para se Thompson të diplomohej.

Mashtrimi është zbuluar nga Dan Loeb, aksioner i Yahoo!, që disa herë ka kritikuar zgjedhjet menaxheriale të motorit të kërkimit.

Kompania është përpjekur të sheshojë polemikat, duke e cilësuar rastin si “një gabim të bërë padashje” dhe duke rikonfirmuar besimin e saj tek administratori, i konsideruar si shumë i kualifikuar për të mbuluar detyrën dhe me një histori suksesesh në drejtimin e kompanive teknologjike.

Në fakt, përpara se të mbërrinte tek Yahoo!, Thompson kishte drejtuar PayPal dhe në faqen e eBay, shoqëri e drejtuar nga PayPal, kurrikulumi i administratorit ishte i saktë. Megjithatë, lidershipi i Yahoo! është në pritje të sqarimeve.
tch

2 Re: Yahoo!, administratori me diplomë falso prej Fri 22 Mar 2013, 06:20

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aahaahahahahahahaha lum ne lum


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3 Re: Yahoo!, administratori me diplomë falso prej Fri 22 Mar 2013, 16:23

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
yahoo 100 her me mir se google


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons