Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Efekti i veçantë i Pamelas prej Fri 04 May 2012, 15:32

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ish protagonistja e famshme e “Baywatch” Pamela Anderson u ka kërkuar organizatorëve të kampionatit evropian të futbollit Euro 2012 që të ndalojnë vrasjen e qenve në Ukrainë. Modelja j aka drejtuar këtë mesazh publik edhe Presidentit të EUFA-s Michel Platini që të mund të ndërhyjë. 44 vjeçarja është angazhuar në kuadër të organizatës për mbrojtjen e kafshëve PETA. Nëse e shikoni në këtë foto realizuar në kuadër të këtij aksioni Pamela Anderson ka realizuar një efekt special pasi në pamje të parë nuk duket të ketë veshur pantallona. /lajmifundit.com/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Efekti i veçantë i Pamelas prej Fri 18 Jan 2013, 13:36

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhhhh edhe pse e vjeter ende ua kalon gocave treja


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons