Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Megan Fox “reklamon” veten prej Fri 04 May 2012, 13:51

Vizitor

avatar
Vizitor
Megan Fox, me bashkeshortin e saj Austrin Green, ndjek nje ndeshje te NBA me Los Angelos LakersAktorja amerikane, Megan Fox, realizoi disa fotografi joshëse, në kuadrin e një fushate publicitare për një kompani teknologjike amerikane. 25-vjeçarja e “Transformers” u zgjodh si fytyra e re e kompanisë elektronike “Sharper Image”, por duke gjykuar nga fotografitë, ajo ishte duke reklamuar shumë më tepër se sa vetëm kompaninë në fjalë.Megan, e cila besohet se është duke pritur fëmijën e saj të parë, u shfaq në fotografi me të brendshme të zeza, mbuluar nga një bluzë e bardhë, ndërsa mban në dorë një produkt të Sharper Image.

Kompania në fjalë është e specializuar në një gamë të gjerë produktesh, që nisin që nga elektronika, pajisje fitness, kozmetikë dhe orendi shtëpiake. Pavarësisht zërave për shtatzaninë e saj, Fox ka konfirmuar pjesëmarrjen në komedinë “This is 40”, që do të nisë xhirimet më vonë gjatë vitit dhe do të drejtohet nga Judd Apatow.


tch

2 Re: Megan Fox “reklamon” veten prej Fri 22 Mar 2013, 06:18

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e mir esht po jo aq shum sa e hap vetenn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons