Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ylli i ri i “Victoria Secret” prej Fri 04 May 2012, 13:40

Vizitor

avatar
Vizitor
Nuk ka dyshim që mbajtja e trupit në formë, për një modele, kërkon sakrifica dhe vuajtje të vazhdueshme. Megjithatë, Maryna Linchuk, një emër që po bëhet gjithmonë e më i njohur në botën e modelimit, tregoi se sa mirë ka ditur të ruajë linjat e saj të jashtëzakonshme, në reklamimin e veshjeve të reja të plazhit të “Victoria Secret”, nga ishulli i St.Barts, në Karaibe.Modelja 180 centimetra e gjatë tregoi në pozat e saj se nuk ka asgjë më pak se emrat e mëdhenj të modës, si Adriana Lima, Gisele Bundshem, Heidi Clum, Irina Shayk apo Kate Upton.24-vjeçarja, pjesë e “Victoria’s Angel” që prej vitit 2008, u duk shumë e argëtuar me punën e saj, duke zhvilluar një raport shumë të afërt e miqësor me pjesët e stafit që e shoqëronte në St. Barts.Përveç linjës së plazhit, modelja nga Bjellorusia pozoi edhe me disa byzylyqe dhe bizhuteri të tjera, pjesë e reklamës për një kompani bizhuterish.

tch

2 Re: Ylli i ri i “Victoria Secret” prej Fri 22 Mar 2013, 06:17

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh kjo sqenka asgjo perpara Miranda Cerr lol ajo o div kjo qeka kottt edhe irina po ashtu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons