Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Akrobacitë e Shakirës prej Fri 04 May 2012, 13:38

Vizitor

avatar
Vizitor
Shakira rikthehet me akrobacitë e saj, këtë herë në shtrat nëpërmjet videos së nxehtë të këngës "Addicted to you". Gjithccka nis me një imazh në vaskë, më pas radhën e kanë akrobacitë në shtrat mes qirinjve dhe pasionit për të cilin këngëtarja kolubiane dallohet.

Shakira edhe një herë tregon se di mirë të përdorë sensualitetin e saj, tani me një krehje të re flokësh dhe më e kolme.

Videoja është xhiruar në një ferma në Valencia dhe Kaliforni. Ajo është xhiruar nga Anthony Mandler dhe gjithccka flet në gjuhën e Shakirës, me imazhin e saj perfekt që shoqërohet nga ritmet e nxehta latine.

Kënga është shkruar nga vet ajo dhe interpretohet në spanjisht, por ka edhe një version në anglisht që synon të shndërrohet në një superhit të stinës së nxehtë.

Karriera e këngëtares po shkon si mos më mirë, jeta private gjithashtu. Ky po që është një moment i artë për këngëtaren kolumbiane e cila ka fansa në të gjithë botën.
tch

2 Re: Akrobacitë e Shakirës prej Fri 22 Mar 2013, 06:16

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kjo esht yll e superyll


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons