Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Puthja e të famshmëve David e Vic prej Thu 03 May 2012, 12:32

Vizitor

avatar
Vizitor
Çifti i të famshmëve, David dhe Victoria Beckham janë bërë sërish protagonistë. Të dy kanë qenë duke parë një ndeshje basketbolli të NBA midis LA Lakers dhe Denver Nuggets, kur puthja e shkëmbyer mes të dyve në një moment afrimiteti është transmetuar ‘live’ menjëherë në ekranin e madh të pallatit të sportit ku zhvillohej ndeshja.

Të dy, veçanërisht Victoria, janë ndjerë fillimisht të sikletosur, por më pas e kanë kaluar në mënyrë gazmore dhe me sportivitet këtë çast shumë të këndshëm për të tjerët të pranishëm në ndeshje. Ata e panë njëri-tjetrin në ekranin e madh ku zakonisht shënohen pikët, por që në vend të tyre ishte i zbukuruar me zemra të vogla dhe shkrimin ku lexohej “Më puth”.

David dhe Victoria e kaluan duke qeshur situatën dhe deshën s’deshën, e ndanë puthjen e tyre me 20 000 mijë të pranishmit e tjerë në ndeshjen e NBA. Çifti simpatik janë martuar në vitin 1999 dhe kanë sjellë në jetë katër fëmijë, tre djem dhe vajzën e tyre të vogël, e cila ka lindur rreth 1 vit më parë. David dhe Victoria gjithmonë arrijnë të tërheqin vëmendje kudo që janë; ajo me look-un e veçante dhe gjithmonë të kuruar në çdo detaj, ai si një futbollist shumë i talentuar, po edhe një mashkull simpatik dhe i adhuruar nga shumë femra, kështu që nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe këtë herë.

tch

2 Re: Puthja e të famshmëve David e Vic prej Fri 22 Mar 2013, 06:14

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
hmmmmmm he se puthim ne 1000 her me mir se ata po he


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons