Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Varri i këngëtares së famshme Whitney Houston është sulmuar duke vjedhur bizhuteritë e gjendura brenda tij.Të nxehur jashtë mase janë të afërmit e Whitney Houston me vandalizmat që janë bërë në varrin e saj.Këngëtarja e famshme u varros me disa bizhuteri (një karficë dhe vathë diamanti) që kapnin shumën prej 812.000 dollarësh.Varri i saj ruhet 24 orë nga policë privatë, por sipas një botimi në media, nëna e Whitney-t nuk i ka mundësitë ekonomike që t’i shtojë masat e sigurisë.

Kështu, familja e së ndjerës mendon që ta derdhë varrin në beton, me qëllim që të ndalë ata që shkojnë për të vjedhur bizhuteritë e divës së muzikës. /E.L/

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
e mir se gjyhnah se mos duhen asaj ... aman edhe keto mani x bizhu ne varr bho

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
@Engjelli_blu shkruajti:e mir se gjyhnah se mos duhen asaj ... aman edhe keto mani x bizhu ne varr bho
jom dakord me ty


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons