Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Gjermani, nimfomania godet sërish prej Thu 03 May 2012, 08:03

Vizitor

avatar
Vizitor
"Nimfomaniakja e Mynihut" në Gjermani ka goditur sërish. Këtë herë viktima ka qenë një 31-vjecar me origjinë afrikane ai që për 36 orë është “shfrytëzuar seksualisht” nga një grua 47-vjecare. 31-vjecari është gjetur në lot, ulur në një trotuar nga policia gjermane në Mynih. Pas marrjes së dëshmisë së tij, policia njoftoi së bëhej fjalë për një tjetër rast të “përdhunimit të meshkujve”.“Viktima” e 47-vjecares tregoi se ishte takuar me agresoren e tij në një mjet transporti publik e më pas kishte përfunduar me dëshirën e tij në apartamentin e saj. Pas raportit seksual 31-vjecari ka dashur të largohej, por dyert ishin të mbyllura dhe telefonat të zhdukur.

Ai rrëfen se ka qendruar për orë të tëra i izoluar dhe “skllav seksual” i 47-vjecares. Policia gjermane identifikoi autoren dhe e shoqëroi atë në një klinikë mjekësore duke e cilësuar si “një rrezik për burrat”.

Ky ishte rasti i dytë brenda një kohe të shkurtër. Pak javë më parë, në një rast të tillë, viktima e seksit mashkull, pre e abuzimit seksual për mjaft orë, mundi të lajmërojë policinë nëpërmjet celularit, fshehurazi agresores që e mbante të izoluar.
tch

2 Re: Gjermani, nimfomania godet sërish prej Fri 22 Mar 2013, 06:12

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e tmerrshme sa keqq mvjen kur degjoj per njerez qe vdesinn nga smundje tndryshmee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons