Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Cfarë lexojnë VIP-at prej Thu 03 May 2012, 08:00

Vizitor

avatar
Vizitor
VIP-at në Hollivud dallohen gjithmonë për paraqitjen apo bëmat e tyre të çuditshme, por këtu do ju tregojmë edhe anën shpirtërore të tyre. Ja çfarë lexojnë aktorët dhe këngëtarët në kohën e tyre të lire. Letërsi klasike, romane dashurie dhe manuale të ndryshme për personazhet e famshëm të botës së artit dhe spektaklit.Aktori Dustin Hoffman ka zgjedhur librin ‘Apples I Have Eaten’ të Jonathan GerkenAktorja Sarah Jessica Parker po lexon një libër mbi Ana Politkovskaya, gazetaren e vrarë ruse.
Këngëtari Bon Jovi po mëson më shumë mbi jetën e ish-presidentit të SHBA-së Bill Clinton.Aktorja Sandra Bullock ka vendosur të mësojë sekretet e kuzhinës nëpërmjet një libri me receta.Këngëtarja Hillary Duff parapëlqen historitë e dashurisë. Libri që po lexon është ‘The Pact’ i Jodie Picoult.
tch

2 Re: Cfarë lexojnë VIP-at prej Fri 22 Mar 2013, 06:12

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e fort kjo nejse


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons