Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Anyna Mackiowak është një dentiste polake e cila përdori profesionin e saj për t'u hakmarrë nga ish i dashuri që e la për një tjetër. Marek Olszewski ishte ndarë pa shumë dramë nga e dashura e tij dhe vazhdonte të mbante një marrëdhënie miqësore me të. Përveç kësaj vazhdonte t’i besonte rregullimin e dhëmbëve, gjë që nuk duhet ta bënte.Anyna tregon: “U mundova të tregohesha profesioniste dhe të ndaja emocionet personale nga puna, por kur e pashë të ulur në karrige me narkozën që kishte bërë efekt mendova: Bastard i ndyrë!”

Në këtë mënyrë 35-vjeçarja filloi t’i shkulte një nga një dhëmbët ish-partnerit të saj 45-vjeçar dhe ia fashoi gojën që të mos ndjente ndryshimin.

“Kur u zgjova nuk i ndjeja dhëmbët dhe kisha nofullën me fasha, por më tha që mpirja nuk do më lejonte të ndjeja asgjë për disa orë. Nuk dyshova aspak sepse mendoja se ishte profesioniste”, rrëfen polaku.

Goja bosh ishte vetëm fillimi i të këqijave. Tashmë Marek është braktisur edhe nga e dashura tjetër sepse ajo i bëri të qartë se nuk mund të qëndronte me një mashkull pa dhëmbë dhe për më tepër do i duhet të paguajë një shumë të madhe parash për një dentaturë tjetër.

Anyna nga ana e saj mund të bëjë tre vite burg për abuzim me besimin e pacientit, por hakmarrjen e çoi deri në fund.
tch

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
kjo po qe eshte tamam

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:kjo po qe eshte tamam
I lumshin duart Anynas

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:kjo po qe eshte tamam
I lumshin duart Anynas
tamam ja ka bo ... ene e la x nje tjeter edhe shko ti rregulloj dhembet

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:kjo po qe eshte tamam
I lumshin duart Anynas
tamam ja ka bo ... ene e la x nje tjeter edhe shko ti rregulloj dhembet
Po sa mend kan moj aman meshkujt...no comment.

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:kjo po qe eshte tamam
I lumshin duart Anynas
tamam ja ka bo ... ene e la x nje tjeter edhe shko ti rregulloj dhembet
Po sa mend kan moj aman meshkujt...no comment.
tamam no coment

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ahahahahhaahah sa mir ja paska bo przzz


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons