Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kate Upton censurohet nga Youtube prej Wed 02 May 2012, 16:23

Vizitor

avatar
Vizitor
Një video e topmodeles Kate Upton është censuruar nga Youtube pasi në të vajza nga Michigan (SHBA) kërcen në ritmet hip-hop me një palë bikini shumë të vogla. Gjatë një seti fotografik me fotoreporterin e modës Terry Richardson, 19-vjeçarja gjeti kohë për disa lëvizje shumë të nxehta.Kate Upton është e njohur si vajza-kopertinë e revistës ‘Sports Illustrated’.Vitin e kaluar modelja ka bërë të njëjtat lëvizje gjatë një ndeshjeje basketbolli në Los Angeles në shkallët e pallatit të sportit, por atëherë ishte e veshur.
tch

2 Re: Kate Upton censurohet nga Youtube prej Fri 22 Mar 2013, 06:07

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehh jan turp e faqe tzez video te tilla


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons