Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Balotelli-Fico, cfarë zënke… prej Wed 02 May 2012, 16:20

Vizitor

avatar
Vizitor
Është përfolur mjaft nga mediat për fundin e lidhjes mes Mario Balotelli-t dhe Raffaella Fico-s, futbollistit dhe showgirl-t italian. Ndarja ka qarkulluar në mediat britanike së pari, pas zbulimeve të njëpasnjëshme të tradhëtive të Balotellit.

Megjithatë, cifti ka qendruar bashkë dhe Fico duket se ka mbyllur njërin sy përballë “tradhëtive të supozuara” të të dashurit të saj. Por këtë herë duket se është krejt ndryshe. Zënka është me serioze.

Të paktën tabloidët britanikë flasin për ndarjen e tyre. Zënka e fundit mes Raffaella-s dhe SuperMario-s ka qenë aq e madhe sa është dashur ndërhyrja e policisë.

Gjithcka ka ndodhur në banesën e tyre. Në debat e sipër, Fico ka dëbuar nga banesa Balotelli-n, e ky i fundit, duke dashur të gjejë një vend për të “strehuar kokën” ka telefonuar zyrat e skuadrës së City-t. Nga këto zyra është nisur një telefonatë drejt policisë, e cila ka mbërritur në shtëpinë e ciftit ku mësohet se i ka gjetur ata duke debatuar për cështje ekonomike.

Por në të vërtetë, sic shkruajnë tabloidët britanikë, ka qenë një deklaratë e Chloe Evans, (bjondja që pretendon se ka qenë e dashura e SuperMario-s për dy vite), ajo që ka tërbuar Fico-n.

Evans ka rrëfyer detaje pikante duke thënë se Balotelli-t, shpesh i pëlqen të vishet si femër, e të mbajë një paruke bjonde.

tch

2 Re: Balotelli-Fico, cfarë zënke… prej Fri 22 Mar 2013, 06:06

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhhh balotelli sa i famshem dreqi kot sthon cfat kan zezaket me ket kingenn qe ka nkrah


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons