Forumi Kuq E Zi
Bilardo Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Bilardo Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Bilardo Empty Bilardo prej Tue 01 May 2012, 18:24

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Bilardo Empty Re: Bilardo prej Tue 26 Feb 2013, 12:31

inxh.marjo

inxh.marjo
VIP
VIP
si mund ta besh kete duke shkarkua lojra ne forum

3Bilardo Empty Re: Bilardo prej Tue 26 Feb 2013, 17:56

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
inxh.marjo esht shum e thjesht, shkon ne webin ku ndodhet loja shtyp F12 dhe kopjon kodin Html qe ka loja pastaj shkon ne forumin ku do e postosh dhe e ben paste ne koment...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4Bilardo Empty Re: Bilardo prej Tue 26 Feb 2013, 19:02

inxh.marjo

inxh.marjo
VIP
VIP
Bilardo 3464146621

5Bilardo Empty Re: Bilardo prej Tue 26 Feb 2013, 19:30

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
respekt


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6Bilardo Empty Re: Bilardo prej Mon 04 Mar 2013, 13:33

inxh.marjo

inxh.marjo
VIP
VIP

7Bilardo Empty Re: Bilardo prej Mon 04 Mar 2013, 13:36

inxh.marjo

inxh.marjo
VIP
VIP

8Bilardo Empty Re: Bilardo prej Mon 04 Mar 2013, 20:46

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Marjo futi ne tema te reja jo te gjitha ne nje tem respekt


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

9Bilardo Empty Re: Bilardo prej Tue 05 Mar 2013, 14:40

inxh.marjo

inxh.marjo
VIP
VIP
pa merak po sa po mesoje

10Bilardo Empty Re: Bilardo prej Wed 06 Mar 2013, 14:27

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
respekt


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

11Bilardo Empty Re: Bilardo prej Wed 06 Mar 2013, 14:52

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
@$EB@$TJ@N shkruajti:


sa mir tmarr tluaj nje cik bilardo se skom cme bo tjeter


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons