Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Aldo

avatar
Moderator
Moderator

Vizitor

avatar
Vizitor
MESHiKiARiCHiKiTOKA

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Katatemo.

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:Katatemo.
me i bukur i imi

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Kristina shkruajti:
@Aldo shkruajti:Katatemo.
me i bukur i imi

Ahahahahha po sigurisht varet e nga njeriu.........

Vizitor

avatar
Vizitor
femsit me del mua

Vizitor

avatar
Vizitor
ZUKUSHiCHiKi...Berti

Vizitor

avatar
Vizitor
KATAZUKUSHICHI KETE KAM KRISTINA MATUFJA

Vizitor

avatar
Vizitor
Berti shkruajti:KATAZUKUSHICHI KETE KAM KRISTINA MATUFJA
ketu e ke Berti e jo Albert..MATUF E KOK QYP

Aldo

avatar
Moderator
Moderator

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:
Mi ka bere sot nervat..mos te me shikoj nje dite qe dal ky mua

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons