Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Cristiano Ronaldo ka gjetur një mënyrë të mirë për të kaluar zhgënjimin e eliminimit të Realit të tij nga Champions League. Ai u fotografua të dielën në mbrëmje përkrah të dashurës së tij, Irina Shayk, në një prej daljet e rralla të tyre në publik.Ndonëse kanë dy vjet së bashku, portugezi dhe supermodelja ruse prirën të mbajnë sa më shumë doza intimiteti në jetën e tyre, duke frekuentuar vende jopopullore.Megjithatë, çifti tërhoqi vëmendjen e shumë madrilenëve, ndërsa zgjodhi për një mbrëmje të zakonshme në lokalet e Madridit.Të dy u panë vazhdimisht duke buzëqeshur dhe duke shprehur gjeste afrimiteti ndaj njëri-tjetrit, gjatë orëve në të cilën u shoqëruan nga fotografë të shumtë të pandashëm.Shayk, modele e “Victoria Secret” dhe ish-koopertina e “Swimsuit Illustrated” konsiderohet gjerësisht si një prej femrave më të bukura në tokë, ndërsa mesfushori vlerësohet gjithashtu si një “sex-simbol” nga shumica e publikut femëror.
tch

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa i adhuroj njeher ket irinnen kur tbehem 20 vjece si kjo do jem sepse tiparet si tksdaj i kam e pse jom me e mbushur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons