Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rihanna fillon plazhin në Hauai prej Mon 30 Apr 2012, 13:45

Vizitor

avatar
Vizitor
Rihanna rriti temperaturat në plazhin e Hauait këtë fundjavë duke u shfaqur me një palë bikini të zeza. Këngëtarja gjithashtu kishtë vënë një kapele kaubojsi për tu mbrojtur nga dielli. 24-vjeçarja po kalon disa ditë pushimi me shoqet duke bërë sërf dhe duke notuar.Vajza nga Barbados do të promovojë filmin ‘Battleship’ në Hauai më 18 maj dhe po përfiton nga qëndrimi atje për të bërë edhe plazh.Në filmin “Battleship”, ajo interpreton rolin e një ushtarakeje amerikane në luftë kundër alienëve. Ndryshe nga sa shihet përgjithësisht në videoklipet e saj seksi dhe e ëmbël, njëkohësisht në këtë film Rihanna është në petkat e një gruaje ushtarake me karakter të çeliktë, mënyra të bëri prej një njeriu të fortë, ekspertë me armët dhe në luftë trup më trup me jashtëtokësorët. Regjisori i filmit Peter Berg është shprehur se kohë më parë i kishte tërhequr vëmendjen një intervistë karizmatike e këngëtares, ku fliste për dhunën që ish i dashuri i saj, këngëtari Chris Broën kishte ushtruar mbi të.

Por kontakti me armët gjatë xhirimeve nuk ishte për herë të parë për Rihannën. Dikur ajo ka qenë pjesë e kadetëve të ushtrisë së Barbadosit. Dinte si të përdorte armët, por përgatitja për rolin ka qenë shumë e vështirë.2 Re: Rihanna fillon plazhin në Hauai prej Fri 22 Mar 2013, 06:00

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
si shpirt sa e adhurojjj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons