Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Knightley: Do doja të besoja tek Zoti prej Mon 30 Apr 2012, 13:34

Vizitor

avatar
Vizitor
Keira Knightley do të donte të besonte në Zot në mënyrë që mëkatet e saj të faleshin. Aktorja britanike u shpreh për ‘The Sun’: “Do të doja të isha një katolike e devotshme sepse atëherë do t’i lutesha Zotit të më falte dhe mëkatet e mia do laheshin.”“Është më mirë se sa të jetosh me barrën në ndërgjegje. Nëse nuk do të isha ateiste do të shpëtoja nga mëkatet shumë lehtë”, shton protagonistja e ‘A Dangerous Method’.

“Kur beson në Zot kërkon falje për gabimet e tua dhe je e falur”, deklaroi Knightley.

tch

2 Re: Knightley: Do doja të besoja tek Zoti prej Sun 24 Mar 2013, 03:11

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
cti bejsh thell thell nveete mund tbesoj nzot edhe pse se pranonn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons