Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Johansson: Njerëzit janë të paedukatë prej Mon 30 Apr 2012, 13:33

Vizitor

avatar
Vizitor
Scarlett Johansson është e habitur me faktin se njërëzit janë krejtësisht të paedukatë. Aktorja 27-vjeçare, e cila ka qenë e martuar me aktorin Ryan Reynolds, thekson se ka raste kur fotografët i afrohen dhe i bëjnë foto kur ajo është në një darkë ose duke shijuar një moment në privatësi.“Habitem gjithmonë se si njerëzit mund të jenë kaq paedukatë. Je duke ngrënë në qetësi dhe të vjen dikush dhe të bën foto. Unë kurrë nuk do i bëja një foto dikujt pa e pyetur më parë”, deklaron Johansson për ‘New Review’.Më pas, aktorja foli për rolet që i pëlqejnë më shumë të interpretojë: “Më pëlqen kur më ofrojnë role femrash me karakter të fortë dhe jo ato seksi.”

Para disa javësh Scarlett Johansson më në fund foli edhe për marrëdhënien e saj me aktorin 24 vjet më të madh se ajo Sean Penn vitin e kaluar.

Ajo u shpreh se kishte qenë në një lidhje me Sean Pen për një kohë të gjatë, por nuk dinte ende se si ta quante këtë marrëdhënie. "Ai është një person i veçantë", rrëfeu Scarlett.
tch

2 Re: Johansson: Njerëzit janë të paedukatë prej Sun 24 Mar 2013, 03:12

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh njeriu kafsha me e perkryer dhe me e keqja njekohesisht


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons