Forumi Kuq E Zi
Euro 2012, spoti holandez 'nxeh' diplomacinë ukrainase Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Euro 2012, spoti holandez 'nxeh' diplomacinë ukrainase Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Euro 2012, spoti holandez 'nxeh' diplomacinë ukrainase 549383_410586702299537_236304299727779_1410732_1622404086_n
Euro 2012, spoti holandez 'nxeh' diplomacinë ukrainase

Ministri ukrainas i Punëve të Jashtme po merr masa kundër një spoti publicitar në një televizion holandez, që fton gratë të mos lejojnë bashkëshortët e tyre të shkojnë në Ukrainë, për ndeshjet e “Euro 2012”, sepse mund të joshen nga femrat e bukura.

“Mbajini në shtëpi”, është titulli i klipit të realizuar nga agjencia energjetike holandeze, që u ofron klientëve, që abonohen në shërbimet e saj, një makineri për birrën. Nëse holandezët do te qëndrojnë në shtëpi dhe do ta shfrytëzojnë makinerinë, thuhet në reklamë, do të preferojnë t’i shikojnë ndeshjet nga ekrani dhe nuk do të dëshirojnë të shkojnë në Ukrainë.

Në klip paraqitet një kërkim në internet me frazën “femra ukrainase” dhe tregon dhjetëra të rinj me veshje dhe qëndrime erotike.Zëdhënësi i Ministrisë ukrainase të Punëve të Jashtme, Oleh Voloshin e cilësoi spotin poshtërues dhe diskriminues. Ndërsa Ministria holandeze e Punëve të Jashtme nuk është prononcuar.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons