Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Vret të dashurën 17 vjeçare për xhelozi

Mbyt të dashurën në shtëpinë e prindërve të tij pasi kishte frikë se ajo do ta tradhëtonte.

Elliot Turner, 20 vjeç ka mbytur të dashurën e tij modele Emily Longley, 17 vjet, me idenë se gjatë mardhënies së tyre 4 mujore e kishte tradhëtuar kur ajo qe kthyer në Zelandën e re për të vizituar prindërit e saj.

Ajo studionte në Britani ku rrinte me gjyshërit e saj ku dhe qe njohur me Elliot, i cili gjithmonë dhe në sy të miqve të saj e kishte kërcënuar se do ta vriste.
Vrasja qe mbuluar dhe nga prindërit e djalit, por që më vonë u zbardh gjithçka dhe ai pranoi vrasjen me arsyen e një xhelozie të sëmurë që ai kishte.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons