Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Maçoku qe del pozitiv ne testet… droges prej Sun 29 Apr 2012, 17:44

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Dyshohet se maçoku kishte “kollofitur” drogën në një moment pa vetëdije, duke bërë që edhe pronarët e saj të habiten se ku u ishte zhdukur porcioni
Një maçok ka dalë pozitiv në testin e drogës, pasi u shpëtua nga një shtëpi, ku pronarët ishin konsumator të substancave të ndaluara. Kafsha shtëpiake u mor nga policia nga shtëpia, që gjendet në Katuza të Oklahomas, në një gjendje shumë të rëndë.

Dyshohet se maçoku kishte “kollofitur” drogën në një moment pa vetëdije, duke bërë që edhe pronarët e saj të habiten se ku u ishte zhdukur porcioni që kishin përgatitur. Autoritetet policore kanë bërë me dije se e kishin dërguar maçokun në veritnarinë e qytezës së Catoosas, aty ku veterineri tha se nuk beson që kafsha të ketë konsumuar pa dashje drogën, por thjesht në gjakun e saj kishte kimikatë të drogës, për arsye të ambientit ku jetonte.
Kimikatet e përdorura për të krijuar drogën mund të vërehen në gjak, pasi ata thithen nëpërmjet lëkurës ose frymës. Maçoku ka shfaqur simptoma dobësimi dhe kequshqyerjeje dhe tani është duke u trajtuar me antibiotikë e ilaçe. Ndërkohë që të zotët e kafshës shtëpiake, Terry Lee Young, 49 vjeç, dhe Kristi Le Maner, 45 vjeç, u arrestuan për prodhim e shpërndarje droge, si dhe për mizori ndaj kafshëve.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons